מנהלת המחוז

עו"ס מוראל בן-ארי

עו"ס מוראל בן ארי נבחרה למנהלת מחוז חיפה והצפון במרכז הישראלי לאפוטרופסות (הקרן לטיפול בחסויים), תאגיד האפוטרופסות הגדול והוותיק בישראל. בן ארי מחליפה בתפקידה את מנהל המחוז בשש השנים האחרונות, עו"ס אפי רוזנר, שפרש לגמלאות.

בן ארי החלה את עבודתה במרכז הישראלי לאפוטרופסות בשנת 2003, כרכזת טיפול. במסגרת תפקידה טיפלה בכל צרכיהם האישיים, הרכושיים והאחרים של מקבלי השירות מטעם המרכז הישראלי לאפוטרופסות במחוז חיפה והצפון. לפני כחמש שנים מונתה כסגנית מנהל המחוז.

קודם לעבודתה במרכז הישראלי לאפוטרופסות שימשה עו"ס בן ארי כעובדת סוציאלית במרכז מילמן לילדים אוטיסטים וכעובדת סוציאלית בחברת סיעוד. היא בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה ובעלת תואר שני בשירותי אנוש באוניברסיטת חיפה. כמו כן בן-ארי בוגרת קורס גישור של מוסד נאמן בטכניון בחיפה.

 


 

מנכ"ל המרכז הישראלי לאפוטרופסות, ד"ר זאב פרידמן, אמר כי בחירתה של מוראל בן ארי לתפקיד, מבין עשרות מועמדים טובים וראויים, שניגשו למכרז, היא עדות לרמה הגבוהה של ההון האנושי של עובדי המרכז הישראלי לאפוטרופסות. "מוראל מכירה את הארגון מלמטה וצמחה עימו. בחירתה היא תוצאה של מסירות, אחריות ונאמנות, לצד יכולות ניהול גבוהות. אין לי ספק שמוראל תדע להמשיך להצעיד את מחוז חיפה והצפון של המרכז הישראלי לאפוטרופסות למען ולטובת אלפי מקבלי השירות שלנו במחוז".

מוראל בן ארי נשואה ואם לארבעה, מתגוררת ברמת-ישי.

דבר מנהלת המחוז

מחוז חיפה והצפון נמצא בעיצומו של הליך, שעיקרו התחדשות וצמיחה שייעודם, שיפור השירות.

המחוז מורכב מעובדים וותיקים ומסורים בעלי ידע מקצועי רב המעניק שרות מייטבי למקבלי השירות.

פעולות המחוז שמות דגש על שקיפות המערכת, שותפות עם שירותים בקהילה ובמוסדות,

דאגה לרווחתם של החסויים ושמירה על רכושם ועל זכויותיה.

הפעילות במחוז נעשית ברגישות, ובמקצועיות, באמצעות צוות רב מקצועי הנותן מענים לצרכי מקבלי השירות,

בהם צרכים כלכליים, סיעודיים, משפטיים, חברתיים, טיפול בנכסי מקבלי השירות ודאגה לשלומם.

 

בברכה

עו"ס מוראל בן-ארי

מנהלת מחוז חיפה והצפון